Taxomatic Na czym polega intuicyjność programu Taxomatic?

Planując wdrożenie oprogramowania do księgowości należy zwrócić uwagę na dostępne funkcje. Ważne jest również to, aby program był prosty w obsłudze. Dotyczy to w szczególności osób, które nie posiadają szczególnych umiejętności z dziedziny księgowości. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na samodzielne zarządzanie rachunkowością firmy. Jest to doskonały sposób na to, aby zminimalizować wydatki. Wdrożenie oprogramowania Taxomatic to prosty sposób na to, aby zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie.

Swoboda użytkowania

Program do faktur Taxomatic można elastycznie dopasować do własnych potrzeb, co stanowi niewątpliwą zaletę. Nie wymaga on specjalistycznych umiejętności z zakresu obsługi. Nieprawdą jest, że jest to wyłącznie opcja dla księgowych. Nawet osoby, które nie miały w przeszłości styczności z rachunkowością i finansami. W opisywanym oprogramowaniu znajdziemy wszystkie niezbędne narzędzia, za pomocą których możemy m.in. wystawić faktury, stworzyć własną bazę danych, czy też wygenerować raporty. Liczba dostępnych funkcji jest o wiele dłuższa, więc wszystko zależy od naszych osobistych potrzeb.

Niewątpliwą zaletą oprogramowania Taxomatic jest fakt, że jest ono dostępne dla dowolnej liczny użytkowników. Możemy zainstalować go na wielu urządzeniach, co znacząco ułatwia obsługę. Plusem jest również fakt, że nie ma konieczności wprowadzania klucza dostępu. Księgowością online mogą zajmować się więc dowolne osoby. Obowiązki możemy podzielić między kilkoma pracownikami – wszystko zależy od sytuacji w naszym przedsiębiorstwie.

Brak ukrytych kosztów

Program do księgowości Taxomatic jest tani w zakupie, a więc każde przedsiębiorstwo może pozwolić sobie na jego wdrożenie. Nie trzeba również obawiać się ukrytych kosztów. Tutaj wszystkie niezbędne funkcje są dostępne bezpośrednio po instalacji. Nie musimy za nie dodatkowo płacić. Kolejną zaletą jest dostęp do bezpłatnych aktualizacji, które są zgodne z obowiązującymi przepisami.

Każdy program do księgowania generuje pewne koszty związane z utrzymaniem. W przypadku Taxomatic najtańsza taryfa to zaledwie kilka złotych miesięcznie. Ciężko znaleźć jest na rynku rozwiązanie równie korzystne. Dostęp do opcji zaawansowanych otrzymujemy w ramach wybranej taryfy, a więc nie musimy ponosić dodatkowych kosztów. Trzeba również wspomnieć, że z omawianego oprogramowania można korzystać nie tylko na urządzeniach stacjonarnych, ale również mobilnych np. smartfonie, czy też tablecie. Jest to bardzo wygodne z punktu widzenia użytkownika.